Pers


Startlijst mannen 2018

Bekijk hieronder de startlijsten van de mannelijke genodigde wedstrijdlopers. 

Download Startlijst Mannen

 

Startlijst mannen 2018

Nummer

First Name

 

Last Name

City

 

M1

Victor

 

Chumo

Kenya

 

M2

Ibrahim

 

Jeilan

Ethiopia

 

M3

Albert

 

Rop

Bahrain

 

M4

Marc

 

Scott

United Kingdom

 

M5

Telahun

 

Haile

Ethiopia

 

M6

David

 

Kiplangat

Kenya

 

M7

Joel

 

Ayeko

Uganda

 

M8

Kokob

 

Gebru

Eritrea

 

M9

Kevin

 

Kibet

Uganda

 

M10

Andrew

 

Krumins

Australia

 

M11

Richard

 

Douma

Zaandam

 

M12

Roy

 

Hoornweg

Papendrecht

 

M13

Khalid

 

Choukoud

Den Haag

Team Zevenheuvelen

M14

Mohamed

 

Ali

Cuijk

 

M15

Frank

 

Futselaar

Arnhem

 

M16

Kalid

 

Amin

Nijmegen

Team Zevenheuvelen

M17

Youri

 

Pessy

Nijmegen

Team Zevenheuvelen

M18

Illian

 

Martens

Nijmegen

 

M19

Abdirahman

 

Mohamed

Nijmegen

Team Zevenheuvelen

M20

Nick

 

Marsman

Ommen

 

M21

Lars

 

Gerritsen

Dordrecht

 

M22

Vincent

 

Hazeleger

Castricum

 

M23

Mike

 

Foppen

Nijmegen

Team Zevenheuvelen

M24

Stan

 

Schipperen

Dussen

 

M25

Niek

 

Blikslager

Groningen

 

M31

Sjors

 

Kampen

Groningen

Team 4 Mijl

M32

Henk

 

Kramer

Groningen

Team 4 Mijl

M33

Wilfred

van

Holst

Assen

Team 4 Mijl

M34

Fabian

ten

Kate

Haren

Team 4 Mijl

M35

Maarten

 

Hindriks

Groningen

Team 4 Mijl

M36

Bram

 

Buigel

Groningen

Team 4 Mijl

M37

Hårvard

 

Lalit Øglænt

Arnhem

 

M38

Wessel

 

Veenen

Groningen

Team 4 Mijl

M39

Johan

 

Hoogeveen

Boornbergum

 

M40

Sieds

 

Wiersma

Drachten

 

M41

Ivo

 

Bijl

Zwijndrecht

 

M42

Jaïr

van

Winkel

Ulvenhout

 

M43

Yorben

 

Ruiter

Krimpen ad IJssel

 

M44

Janco

 

Rijpstra

Oentsjerk

 

M45

Abdi

 

Hassan

Nijmegen

Team Zevenheuvelen

M46

Harie

 

Pot

Stadskanaal

 

M47

Robin

van

Riel

Tilburg

 

M48

Sjoerd

 

Veenma

Leusden

 

M49

Remy

 

Notten

Zuidlaren

 

M50

Maarten

van

Dijk

Hoogeveen

 

M51

Arne

 

Mulder

Zwolle

 

M52

Rick

Van

Riel

Tilburg

 

M53

Pim

 

Lambregts

Swalmen

 

M54

Wybe

 

Sesink

Nijmegen

 

M55

Maurice

 

Smit

Delfzijl

 

M56

Mads

 

Meijer

Meppel

 

M57

Leroy

 

Oostman

Groningen

 

M58

Wu Ping

 

Kuiper

Groningen

 

M59

Tim

 

Bolink

Amsterdam

 

M60

Henri

 

Veldman

Bontebok

 

M61

Lars

van

Hoeven

Doorwerth

 

M62

Rob

 

van de Graaf

Hoogeveen

 

M63

William

van

Eeken

Wielen

 

M64

Edwin

 

Wissema

Didam

 

M65

Joost

 

Wessels

Groningen

 

M66

Arjen

 

Van der Logt

Utrecht

 

M67

Thomas

 

Vanoppen

Westerlo

 

M68

Jelmer

Van der

Linden

Utrecht

 

M69

Jef

 

Poelman

Hoogeveen

 

M70

Freek

van de

Weerd

Breda

 

M71

Aimane

 

Benchellal

Gouda

 

M72

Koen

 

Martens

Nijmegen

 

M73

Marcel

 

Adema

Akkrum

 

M74

Maarten

 

Zeegers

Maastricht

 

M75

Falco

 

Olivier

Zwolle

 

M76

Arjan

 

Marchand

Groningen

 

M77

Tom

 

Hendrikse

Assen

 

M78

Jacob

van der

Meulen

Groningen

 

M79

Jos

 

Boonstra

Roden

 

M80

Alwin

 

Heijting

Erm

 

M81

Foppe

van der

Heide

Drachten

 

M82

Jaap

 

Stijlaart

Woudenberg

 

M83

Julius

 

Scherr

 

 

M84

Rik

 

Goethals

Zeist

 

M85

Wout

 

Daniels

Meerhout

 

M86

Joris

 

Keppens

Dendermonde

 

M87

Bram

 

Anderiessen

 

Team Distance Runners (TDR)

M88

Ryan

 

Clarke

 

Team Distance Runners (TDR)

M89

Joeri

 

Slagter

 

Team Distance Runners (TDR)

M90

Samuel

 

Chapple

 

Team Distance Runners (TDR)

M91

Brian

 

Versluis

 

Team Distance Runners (TDR)

M92

Jens

van

Gelderen

 

Team Distance Runners (TDR)

M93

Edwin

 

Sjerps

 

Team Distance Runners (TDR)

M94

Twan

 

Pormes

 

Team Distance Runners (TDR)

M95

Thomas

 

Lewis

 

Team Distance Runners (TDR)

M96

Luuk

 

Wagenaar

 

Team Distance Runners (TDR)

M97

Djoao

 

Lobles

 

Team Distance Runners (TDR)

M98

Noah

 

Baltus

 

Team Distance Runners (TDR)

M99

Timo

 

Stegink

 

Team Distance Runners (TDR)

M100

Koen

 

Grandiek

 

Team Distance Runners (TDR)

 

Ruben

 

Garretsen

Keijenborg

 

 

Siraj

 

Awal Aman

Doesburg

 

 

Mudesir

 

Awal Aman

Doesburg

 

 

Tom

de

Leeuw

Groningen

 

 


Startlijst vrouwen 2018

Bekijk hieronder de startlijst van de vrouwelijke genodigde wedstrijdlopers. 



Download startlijst Vrouwen

 

Startlijst vrouwen 2018

 

Nummer

First Name

 

Last Name

City

 

F1

Susan

 

Krumins

 

 

F2

Louise

 

Carton

Belgium

 

F3

Eva

 

Cherono

Kenya

 

F4

Valentina

 

Mateiko

Kenya

 

F5

Haven

 

Hailu

Ethiopia

 

F6

Maureen

 

Koster

Alphen ad Rijn

 

F7

Jessica

 

Oosterloo

Appelscha

 

F8

Hanne

 

Verbruggen

Belgium

 

F9

Marcella

 

Herzog

Groningen

Team 4 Mijl

F10

Julia

van

Velthoven

Tilburg

Team Zevenheuvelen

F11

Roos

 

Blokhuis

Hoornaar

 

F12

Jasmijn

 

Lau

Velp

 

F13

 

 

 

 

 

F14

Julia

 

Samuelsson

Sweden

 

F15

Kristel

van den

Berg

Maassluis

 

F16

Karin

 

Nieuwenhuijsen

Odijk

 

F17

Elisa

de

Jong

Groningen

Team 4 Mijl

F18

Tess

van

Randtwijk

Apeldoorn

 

 

 

 

 

 

 

F21

Stefanie

 

Bouma-Dolsma

Linde

Team 4 Mijl

F22

Machteld

 

Mulder

Groningen

Team 4 Mijl

F23

Sofie

 

Lovdal

Groningen

Team 4 Mijl

F24

Suzanne

 

Voorrips

Groningen

Team 4 Mijl

F25

Jolien

de

Waard

Groningen

Team 4 Mijl

F26

Marlies

 

Huigen

Groningen

Team 4 Mijl

F27

Ellen

 

Jansen

Groningen

Team 4 Mijl

F28

Lianne

van de

Belt

Groningen

Team 4 Mijl

F29

Carlijn

 

Wagenaar

Groningen

Team 4 Mijl

F30

Lea

 

Jurdzinski

Groningen

Team 4 Mijl

F31

Dominique

 

Veninga

Groningen

Team 4 Mijl

F32

Ilse

 

Rooks

Elsloo

Team 4 Mijl

F33

Danique

 

Gimbrère

Groningen

 

F34

Evelien

 

Kuiper

Leek

Team 4 Mijl

F35

Iris

 

Velting

Dalen

 

F36

Dagmar

 

Smid

Wageningen

 

F37

Elsa

 

Rijpstra

Oentsjerk

 

F38

 

 

 

 

 

F39

Gonny

 

Houtman

Winsum

 

F40

Stella

 

Kubasch

 

 

F41

Christien

 

Koning

Groningen

 

F42

Eline

 

Glas

Erm

 

F43

Sarah-Lynn

 

Reuver

Wijhe

 

F44

Noa

 

Zoon

 

Team Distance Runners

F45

Eline

 

Runderkamp

 

Team Distance Runners

F46

Lotte

 

Krause

 

Team Distance Runners

F47

Britt

 

Ummels

 

Team Distance Runners

F48

Bo

 

Ummels

 

Team Distance Runners

F49

Mariska

 

Poel

 

Team Distance Runners

           

Startlijst Vrouwen

Persaccreditatie aanvragen

Zondag 14 oktober 2018 is de 32e editie van de 4 Mijl van Groningen. Vul onderstaand formulier in voor het aanvragen van persaccreditatie.